Wylecz się hirudoterapią

leech-368345_640-1

Dzisiaj każdy na coś choruje. Wiele osób przebywa ciężkie infekcje lub boryka się z problemami zdrowotnymi długie miesiące, a czasami nawet i lata. Jak się leczyć, żeby raz na zawsze pozbyć się dolegliwości? Tajniki hirudoterapii pomogą rozwiązać tę zagadkę.

Dlaczego każdy powinien poznać hirudoterapię?

Nieporządek w naszym ciele oraz liczne infekcje i zanieczyszczenie środowiska powoduje, że chorujemy i czasami nawet nie wiemy co dokładnie nam dolega. Lekarze proponują badania, później tabletki i różnorakie środki lecznicze, a to przecież odbija się na naszym zdrowiu jeszcze bardziej. Dlaczego? Psujemy żołądek i jelita, ale także nerwy, ponieważ kolejki do specjalistów i ceny dostępnych specyfików medycznych ciągle idą w górę. Do tego często takie leki zamiast leczyć przyczynę, to tylko na krótką chwilę zapewniają ulgę i w jakimś stopniu poprawiają jakość naszego życia i funkcjonowania organizmu. Ciągle jesteśmy chorzy, ale nie wiemy o tym, bo przecież tabletki pomagają i czujemy się lepiej. Na jedno takie krótkotrwałe działanie leków jest dobre, na drugie nie. Zaczyna się od choroby żołądka, a kończy na problemach z wątrobą, ponieważ tabletki bierzemy cały czas, żeby działały i dawały ulgę. Warto zatem zastanowić się nad jedną, ale skuteczną metodą leczenia. Ta metoda to hirudoterapia, czyli zabiegi z użyciem pijawek lekarskich, bez udziału chemii i innych szkodliwych dla układu pokarmowego leków.

Czym ta metoda różni się od innych? 

Medykamenty są dobre na krótką metę, tak samo jak terapie naświetlające i inne szkodliwe z pozoru skuteczne metody. Lecząc nadciśnienie tabletkami psujemy nasz żołądek, nerki i wątrobę. Tak samo zanieczyszczenie środowiska i źle zbilansowana dieta zatruwa nasz organizm, powodując odkładanie się soli w organizmie czy nadwyżkę złego cholesterolu. Dalej analizując zauważymy, że takie działania zakłócają równowagę całego układu immunologicznego, ale też pracę narządów wewnętrznych, serca i zakłócenia w krążeniu. Koło się zamyka, ciągle się leczymy, z czasem na coraz więcej chorób. Metoda hirudoterapii jest w stu procentach naturalna, ponieważ leczenie pijawkami lekarskimi to metoda wysysania złogów i zanieczyszczeń z krwi, a co za tym idzie poprawa stanu zdrowia i kondycji naszego organizmu. Wszystko to łączy się ze sobą oraz niesie poprawę i dobre zdrowie.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.