Szczyt męskiego uniesienia – jak można spotęgować doznanie?

sea-beach-vacation-couple

Coraz więcej mężczyzn narzeka na swoje libido. Panowie chcieliby uprawiać seks i czerpać z niego satysfakcję tak jak jeszcze kilka lat temu, co często okazuje się niemożliwe. Stres, trudności z samoakceptacją i mniejsza pewność siebie związane z zaburzeniami erekcji dodatkowo potęgują wstydliwe objawy. Wrażenia seksualne można jednak wzmocnić. Wystarczy wykorzystać te proste sposoby.

Skąd problemy z libido?

Przyczyną spadku libido może być stres, problemy w pracy albo w związku, kiepska dieta, używki, a nawet niektóre poważne choroby. Dlatego, jeżeli kłopoty z erekcją trwają dłużej, warto udać się do specjalisty. Należy jednak mieć na uwadze, że dłuższa przerwa w kontaktach seksualnych również może zmniejszyć ochotę na seks. Dodatkowo uśpione libido trudno obudzić – nie wystarczy seksowna bielizna partnerki czy odpowiedni nastrój w sypialni.

Jak czerpać przyjemność z seksu?

Libido osłabia przerwa od seksu. Ale podobnie działają również nuda i rutyna. Jeżeli seks zawsze wygląda tak samo, to zarówno partner jak i partnerka są na prostej drodze do osłabienia chęci seksualnych, a tym samym (bardzo często) kryzysu w związku. Brak inwencji twórczej i podążanie utartymi schematami w sypialni może zabić nawet największe uczucie! Dlatego jednym ze sposobów na utrzymanie libido jest stałe urozmaicanie – dotyczy to nie tylko zachowania wobec partnerki, równie dobrze może chodzić o miejsce stosunku albo pory dnia. Nie trzeba w tym celu zaopatrywać się w dziesiątki gadżetów erotycznych. Czasem wystarczy migdałowy olejek do masażu czy olejek jaśminowy do kąpieli. Libido podwyższa również kofeina, co powinno szczególnie ucieszyć amatorów kawy.

Zdarza się, że ochota na seks zanika przez niedosypianie. W przypadku bezsenności nie warto jednak ratować się środkami nasennymi, bo ich długotrwałe zażywanie może wręcz doprowadzić do zaniku libido. Najlepiej po prostu udać się do lekarza, albo leczyć bezsenność naturalnymi preparatami.

Libido można też skutecznie „podkręcić” poprzez zażywanie specjalnych suplementów. W sieci pojawia się coraz więcej preparatów tego typu. Zawsze warto kierować się posiadanymi przez dany lek certyfikatami gwarantującymi bezpieczeństwo oraz składem. Im bardziej naturalny – tym lepiej. Dla przykładu PeniStim to suplement, w którego składzie można znaleźć L-Argininę, Żeń Szeń, pestki dyni itd. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu składników w każdej tabletce, preparat skutecznie potęguje libido i wzmacnia wrażenia seksualne. Preparat można kupić tu: http://erozkosz.pl/penistim.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.