Stały związek a kobiece libido

beauty-1511867_640

Największy wpływ na spadek aktywności seksualnej u kobiet ma… stały związek. To on jest wrogiem udanego życia erotycznego. Choć to mężczyzn męczy monogamia, to właśnie na kobiety ma ona negatywny wpływ. Nie oznacza to jednak, że powinnyśmy rezygnować ze stałych związków. Zdecydowanie nie! Są sposoby, aby i z tym sobie poradzić.

Od czego zależy ochota na seks?

Na kobiece libido ma wpływ naprawdę wiele czynników. Najczęściej jednak obserwuje się spadek ochoty na współżycie u kobiet, które znajdują się w stałym związku. Gdy hormony przestają szaleć, mija pierwsze zauroczenie, do sypialni wkrada się nuda i rutyna. Jest to fakt powszechnie znany. Jednak są też naukowe wytłumaczenia. W pierwszym etapie związku kobiety są bardziej aktywne, ponieważ budują silną więź z partnerem. Po 4 latach związku ochota na seks spada o połowę. Co ciekawe, nie zauważono tej przypadłości u mężczyzn. Naukowcy twierdzą, że te różnice mogą wynikać z ewolucji. Zmniejszone libido u kobiet może być spowodowane tym, że chcą one wzbudzić większe starania partnera. Popęd seksualny w dużej mierze zależy także od całkowicie indywidualnej gospodarki hormonalnej. Ciekawe jest, że w okresie przekwitania kobiety albo całkowicie tracą zainteresowanie seksem, albo wręcz przeciwnie – wtedy ich libido jest na najwyższym poziomie. Jednak życie seksualne ma ogromny wpływ na jakość związku, dlatego warto zadbać o to, aby wciąż kwitło. Jednym z najbardziej znanych sposobów jest odpowiednia suplementacja, np. nowoczesny produkt LibiStim.

Rozwiązanie – suplementacja

Dzięki starannie wyselekcjonowanym, całkowicie naturalnym składnikom tabletki LibiStim są całkowicie bezpieczne i dają satysfakcjonujące efekty. Głównym składnikiem jest arginina oraz ekstrakt właściwy z korzenia żeń-szeń, które pozytywnie wpływają na ogólne pobudzenie organizmu. Suchy wyciąg z cytryńca chińskiego znany jest ze swojego działania podnoszącego libido. Natomiast wyciąg z pestek dyni i buzdyganka ziemnego skutecznie pobudzają hormony odpowiedzialne za aktywność seksualną. Pikanterii dodaje zmysłowy pieprz cayenne. Odpowiednia suplementacja pomogła już wielu kobietom, dlatego warto włączyć LibiStim do swojej diety.

Tagi:

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.