Spokojna głowa czyli manicure i pedicure hybrydowy!

Pozornie wygląda jak zwykły lakier. Wyróżnia go jednak połysk, trwałość, a często również piękne wzory. Co więcej, nie trzeba czekać, aż wyschnie. Tak, mowa o manicure i pedicure hybrydowym, a powyższe zalety sprawiają, że jest on tak popularny. Manicure hybrydowy jest wręcz hitem w salonach specjalizujących się w stylizacji paznokci.

Warto na wstępie wspomnieć, że manicure hybrydowy to sposób pokrywania płytki paznokcia przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych lakierów i akcesoriów. To alternatywa dla zwykłych lakierów i niemodnych już tipsów. Hybryda to zabieg nieinwazyjny i nie niszczący płytki paznokcia.

Manicure i pedicure hybrydowy na paznokciach może przetrwać trzy, a nawet cztery tygodnie. Przez ten cały czas paznokcie będą pięknie błyszczały, a lakier będzie niezniszczony. Kobiety od zawsze marzyły o lakierach, które przetrwają na paznokciach więcej niż kilka dni i będą wyglądały perfekcyjnie, mimo wykonywania codziennych obowiązków. Do takich „luksusów” zdecydowanie można zaliczyć lakiery hybrydowe.

Pomimo wielu zalet często możemy spotkać się z opinią, że hybryda niszczy paznokcie. To mit! Jeśli paznokcie stały się słabe lub łamliwe, to oznacza, że zabieg był źle wykonany. Przy pierwszej wizycie w salonie dobrze jest porozmawiać z manikiurzystką. Warto zapytać, jak wygląda nakładanie lakieru i jego zdejmowanie. Wybierajmy tylko te salony, które pracują na profesjonalnych i oryginalnych produktach http://easynails.pl/wroclaw/manicure-i-pedicure-hybrydowy/.

Zarówno manicure jak i pedicure hybrydowy jest idealny dla pań, które wybierają się na wakacje i nie chcą zabierać ze sobą całej skrzynki lakierów. Na wakacjach w szczególności sprawdza się pedicure hybrydowy. Nasze stopy są w ciągłym ruchu, narażone na kontakt z piaskiem czy morską wodą. Zwykły lakier z pewnością nie przetrwa całego urlopu.

Oczywiście możemy manicure hybrydowy wykonać także w domu. Jednak musimy pamiętać o tym, ażeby mieć nie tylko odpowiednie lakiery, ale także całe oprzyrządowanie, w tym lampkę UV. Jeśli nie czujemy się w tym pewnie i nigdy same tego nie robiłyśmy, lepiej udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.