Manicure dla zabieganych

Nie masz czasu na malowanie paznokci? Nie szkodzi! Zobacz, jak szybko poprawić ich wygląd.

Co Twoje dłonie mówią o Tobie

Paznokcie są wizytówką każdej kobiety. To na nie zwrócone są oczy Twojego pracodawcy, partnera i zupełnie przypadkowych ludzi. Przysłowie: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”, nie jest przeżytkiem, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ich stan. Odpryskujący lakier, żółta płytka czy odstające skórki – to wszystko punktuje w oczach innych ludzi i tylko od nas zależy czy te punkty pójdą w górę, czy diametralnie spadną. Jak zatem dbać o paznokcie?

Dla leniwych

Jeżeli nie lubisz czekać, aż lakier wyschnie, zamocz paznokcie w misce z zimną wodą i kostkami lodu. Dzięki temu, Twoje paznokcie wyschną szybciej i  na pewno nie odciśnie się na nich bluzka czy koc. Możesz również zastosować specjalny top, który przyśpieszy wysychanie lakieru.

Skórki to zmora każdej kobiety. Ciągle odstają i trudno je efektywnie wyciąć. Warto na noc, smarować paznokcie maścią z witaminą A, i wcierać ją w skórki. To sprawi, że będą miękkie i część z nich zniknie.

Dla zabieganych

Kobieta pracująca na dwóch etatach nie ma lekko. Makijaż, outfit i manicure, tylko zabierają cenny czas. Szybki make up czy błyskawiczny przegląd szafy jest prostszy niż efektywne pomalowanie paznokci. Nie możemy czekać aż dokładnie wyschną i często później wszystko jest na nich odciśnięte, niczym stempel na kopercie. Czasami nawet brak nam chwili na zmycie starego lakieru, więc chowamy palce w dłoniach i zaklinamy lakier, by nagle zniknął. Jak sobie pomóc? Jeżeli brakuje Ci czasu na regularny manicure, to możesz udać się do profesjonalnej stylistki, która szybko i na długo wyczaruje z Twoich paznokci prawdziwe dzieła sztuki. Udając się tam raz w miesiącu masz pewność, że chociaż jedna czynność odpada Ci z przepełnionego grafiku i nie będziesz już musiała martwić się odpryśniętym lakierem.

Stylistka paznokci musi być profesjonalistką

Jeśli nie masz zaufanej kosmetyczki ani tez czasu na jej poszukiwania, to nic nie szkodzi. Specjalnie dla Ciebie znaleźliśmy idealny salon, który zadba o Twoje dłonie i Cię nie rozczaruje. Koniecznie sprawdź tutaj: http://www.easynails.pl, a przekonasz się, że warto mu zaufać!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.