Lycon czyli nowy sposób depilacji woskiem

fitness-332278_640Jak to mawiają prawie wszyscy, czasy się zmieniają. Widać to właściwie na każdym kroku. Produkuje się coraz to nowsze samochody, ludzie kupują coraz większe i bardziej płaskie telewizory. Zmienia się nie tylko technika, ale również medycyna. Takie zmiany można także zauważyć na takiej płaszczyźnie, jaką jest kosmetyka estetyczna. Wystarczy tylko pójść do wybranego salonu kosmetycznego, aby zobaczyć, że nie oferuje on już tylko podstawowego manicure’u czy depilacji woskiem. Teraz w takich lokalach można nawet zastać prawdziwe, ale małe, SPA.

Depilacja woskiem?

Wiele osób depilację woskiem kojarzy z dużym dyskomfortem, a wręcz przeraźliwym bólem. Co zabawne, zazwyczaj są to ludzie, którzy tak naprawdę jeszcze nigdy nie byli w żadnym z gabinetów kosmetycznych. Tymczasem kosmetyczki z salonu Easy Waxing uspokajają i mówią, że w dzisiejszych czasach sama depilacja nie jest czymś, co powinno wywoływać strach porównywalny z tym, jaki odczuwamy przez wizytą u dentysty. Jakiś czas temu bowiem wymyślono lycon – kosmetyk pochodzący z Australii, który może jest woskiem, jednak diametralnie różni się od tego, który był dotychczas stosowany w kosmetyce.

Zalety lyconu

Zalet tego produktu jest bardzo dużo. Można na przykład wymienić fakt, że dzięki specjalnemu sposobowi aplikacji nie przykleja się on do skóry tak jak tradycyjne woski. Przez co nie ciągnie jej tak, a dyskomfort oraz ból są znacznie zredukowane. Ponadto, jest on w stanie usunąć nawet najkrótsze włoski. Występuje w wielu kolorach i charakteryzuje się naprawdę pięknymi zapachami. Dzięki jego jedwabistej konsystencji klienci nie czują się jak podczas zabiegu depilacji, a bardziej jak w czasie jakiegoś egzotycznego masażu. Trzeba także wspomnieć o tym, że istnieje kilka linii produktowych. Są to Hot Wax, Lycojet, Strip Wax. Każda z nich jest odpowiednia do innego obszaru depilacji oraz rodzaju włosków i skór. Wybierana jest więc indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Lycon to seria kosmetyków, które nie tak dawno temu powstały w Australii. Stworzyła je kobieta, która chciała zadowolić jak najbardziej wymagające klientki. I udało jej się to.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.