Depilacja brazylijska. Nie tylko dla Pań

tattoos-421711_640Temat modny na salonach – brozilian, czyli depilacja miejsc intymnych u mężczyzn. Eliminację zbędnego owłosienia w przypadku Panów,  wykonujemy z dokładnie takich samych powodów, co u Pań. Przeważają tutaj względy zdrowotne oraz higieniczne. Nie możemy jednak zapomnieć o równie ważnym, aspekcie estetycznym.

Do niedawna, depilacji intymnej najczęściej poddawali się kulturyści oraz sportowcy. Obecnie grono Panów, korzystających z usług salonów kosmetycznych, stale się poszerza. Nie ma jednej idealnej metody, która odpowiadałaby wszystkim klientom. Zanim zdecydujemy się na jedną konkretną, warto zastosować kilka, aby sprawdzić, która będzie najlepszą. Coraz popularniejszą sposobem, proponowanym również mężczyznom, jest depilacja brazylijska. Polega ona na całkowitej eliminacji zbędnego owłosienia w miejscach intymnych – okolice wzgórka łonowego, moszny i odbytu. Według warszawskich specjalistów z dziedziny depilacji brazylijskiej mężczyzn – „Likwidacja owłosienia ułatwia utrzymanie przyjemnego zapachu ciała. Panowie pocą się intensywniej i częściej od kobiet, a męski pot rozkłada się znacznie szybciej, wydzielając przy tym często nieprzyjemną woń, która wnika do włosów. Depilacja jest skutecznym sposobem na pozbycie się niemiłego zapachu.” To jednak nie wszystko, równie ważnym aspektem jest utrzymanie czystości ciała oraz walory estetyczne. Panie bardzo chętnie oddają swoich mężczyzn w ręce specjalistów, starają się, aby odpowiadali oni ogólnoświatowym trendom, że mężczyzna powinien być elegancki oraz zadbany.

Depilację brazylijską mężczyzn w Warszawie, proponują Panom salony easywaxing, wychodzą tym samym na przeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów.